„NEOSTOMOSAN” Ampulės 5ml

1,57

Šunims, užsikrėtusiems blusomis, kraujasiurbėmis erkėmis ir utėlėmis, gydyti ir profilaktiškai bei sergantiems demodekoze, sarkoptoze ir otodektoze, gydyti. Galvijų, avių, kiaulių ir triušių aplinkai purkšti, norint aplinkoje naikinti muses ir kitus vabzdžius, blusas ir jų lervas, utėles, plaukagraužius ir niežų erkes.

Neturime

Aprašymas

„NEOSTOMOSAN” Naudojimas:

Šunis reikia plauti, maudyti arba apipurkšti 1:200 skiestu skysčiu. Užsikrėtus blusomis ar utėlėmis, turi būti apdorojamas visas kūno paviršius, o aptvarai, būda ar guolis – purškiami. Nuo pakartotino užsikrėtimo vaistas saugo 2–3 dienas. Kraujasiurbės erkės sunaikinamos per kelias valandas. Nuo sarkoptozės ir demodekozės reikia gydyti kas 10 d., kol dviejų skutenų tyrimų rezultatai bus neigiami.

Gydant otodektoze sergančius šunis, skiestą skystį reikia lašinti į abiejų ausų išorines angas, ant pažeistų vietų. Pakartotinai galima gydyti po 7 d.

Galvijų, avių, kiaulių ir triušių laikymo vietas reikia purkšti skysčiu, atskiestu 1:400 (1 l koncentrato su 400 l vandens), kas 2–3 savaites. Vieną kartą išpurškus, 2–3 sav. ženkliai sumažėja musių populiacija.

Papildoma informacija

Gamintojas

Ceva

Paskirtis

Apsauga nuo erkių ir blusų.

Produktas

Purškalai