„Effipro” Odos Purškalas 100ml

11,91

Odos purškalas šunims ir katėms užsikrėtusiems blusomis, erkėmis ir plaukagraužiais. Šis vaistas gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito gydymo strategijos dalis. Veikdamas insekticidiškai, kates nuo užsikrėtimo suaugusiomis blusomis vaistas apsaugo iki 2 mėnesių, o šunis – iki 3 mėnesių, priklausomai nuo aplinkos veiksnių. Nuolatinis akaricidinis vaisto poveikis erkėms trunka iki keturių savaičių, priklausomai nuo aplinkos veiksnių.

Aprašymas

EFFIPRO 2,5 mg/ml odos purškalas katėms ir šunims.

KONTRAINDIKACIJOS:
Negalima naudoti sergantiems (sisteminėmis ligomis, karščiuojantiems) ar sveikstantiems gyvūnams.
Negalima naudoti triušiams, nes gali sukelti nepalankų poveikį ar net mirtį.
Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

SUDĖTIS:
veikliųjų medžiagų: fipronilio 2,5mg;

NAUDOJIMAS:
Purkštuko antgalį reikia nustatyti į purškimo padėtį. Išpurkšti visą gyvūno kūno paviršių. Purkšti 10–20cm atstumu prieš plauką, kad sudrėktų visas kailis. Reikia pamasažuoti kailį, ypač ilgaplaukių gyvūnų, kad vaistas pasiektų odą. Galvos srityje ir gydant jaunus ar nervingus gyvūnus, vaisto galima užpurkšti ant rankos užmautos pirštinės ir įtrinti į kailį. Kailį reikia palikti išdžiūti natūraliu būdu. Negalima sausinti rankšluosčiu.

DOZĖ:
Kad gyvūno kailis sudrėktų iki odos, naudoti 3–6 ml vaisto 1kg kūno svorio (7,5–15mg veikliosios medžiagos 1 kg kūno svorio), priklausomai nuo kailio ilgio. Iš 100 ml buteliuko purkšti 6–12 kartų 1 kg kūno svorio.

Papildoma informacija

Produktas

Purškalai

Gamintojas

Virbac

Amžiaus tarpsnis

Jauniems, Senjorams, Suaugusiems