„VetExpert” Raw Paleo Sterilised Cat Game&Venison 100gr

1,89

Raw Paleo Sterilised Cat yra pilnavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusioms, linkusioms tukti ar turinčioms viršsvorio katėms nuo 1 metų amžiaus, taipogi katėms po sterilizacijos. Pašaro dudėtis praturtinta L-karnitinu, o pats pašaras turi tik vieną baltymų šaltinį, kas reiškia, jog visi gyvūninės kilmės ingredientai yra iš žvėrienos (šerniena arba elniena – priklausomai nuo sezono).

Kategorija:

Aprašymas

„VetExpert” Raw Paleo Sterilised Cat – subalansuotas ėdalas suaugusioms katėms su žvėriena, linkusioms tukti ar turinčioms viršsvorio.

Raw Paleo Sterilised Cat yra pilnavertis ir subalansuotas ėdalas suaugusioms, linkusioms tukti ar turinčioms viršsvorio katėms nuo 1 metų amžiaus, taipogi katėms po sterilizacijos. Pašaro dudėtis praturtinta L-karnitinu, o pats pašaras turi tik vieną baltymų šaltinį, kas reiškia, jog visi gyvūninės kilmės ingredientai yra iš žvėrienos (šerniena arba elniena – priklausomai nuo sezono). Sudėtyje nėra konservantų.

SUDĖTIS

Sudėtis (kiekis gramais 100 g produkto): Žvėriena ir žvėrių subproduktai (68%), buljonas (29%), pastarnokai (2%), mineralai (1%).

Pašarų priedai/kg: Vitaminas D3 200 TV, cinkas (cinko sulfato monohidratas) 25 mg, manganas (mangano sulfato monohidratas) 1,4 mg, jodas (kalcio jodatas) 0,75 mg, DL-metioninas 20 mg, L-karnitinas 200 mg, taurinas 1500 mg.

Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 10,4%, riebalai 6,1%, žalios skaidulos 0,4%, žali pelenai 2,2%, drėgnis 76,0%.

Galiojimo laikas: žiūrėti ant pakuotės

Papildoma informacija

Amžiaus tarpsnis

Suaugusiems

Baltymų šaltinis

Žvėriena

Gamintojas

Vet Expert

Pašaro klasė

Super Premium, Vieno baltymo

Paskirtis

Kastruotiems / sterilizuotiems, Svorio kontrolė ir palaikymas