Akcija!

„VetExpert“ Hepatiale Forte Liquid 250ml

Original price was: €24,24.Current price is: €21,21.

„VetExpert“ Hepatiale Forte – tai papildas šunims, palaikantis kepenų funkcijas.

Aprašymas

„VetExpert“ Hepatiale Forte tai papildas šunims , palaikantis kepenų funkcijas.

Patogaus sirupo pavidalo (250 ml) preparatas šunims, rekomenduojamas kepenų funkcijai palaikyti. Rekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė sergant kepenų ligomis ir sutrikus tulžies sekrecijai. Hepatiale Forte Liquid pasižymi geru skoniu.

SUDĖTIS

Sudėtis (viename litre): Artišokas – 10 000 mg, Pieno erškėtis – 40 000 mg, L-karnitinas – 3500 mg, Betainas – 2 500 mg, Cholino chloridas – 3000 mg, Vitaminas C – 10 000 mg, Vitaminas E – 10 000 mg, Vitaminas B2 – 1000 mg, Vitaminas B6 – 750 mg.

NAUDOJIMAS:

Preparatą rekomenduojama palaikyti kepenų funkcijai.

Veikimo mechanizmas: Pieninis erškėtis (silimarino šaltinis) – yra stiprus antioksidantas ir priešuždegiminis poveikis, taip pat padidina tulžies sekreciją.

  • -Artišokas padidina tulžies sekreciją, padidina tulžies rūgšties kiekį tulžyje ir stimuliuoja jo tekėjimą per tulžies takus. Jis turi stiprų kepenų apsaugą ir stabilizuoja cholesterolio ir riebalų rūgščių metabolizmą kepenyse.
  • -L-karnitinas palaiko riebalų rūgščių deginimą energijos vartojimo tikslais, apsaugodamas nuo jų kaupimosi hepatocituose ir riebalinėse kepenyse.
  • -Cholino chloridas – dalyvauja riebalų rūgščių metaboliniuose procesuose palaikant riebalų ir cholesterolio transportavimą, be to, yra betaino ir S-adenozilmetionino gamybos substratas. Apsaugo nuo riebalinių kepenų.

Naudojimas:5ml/10kg kūno svorio. Papildą galima maišyti kartu su ėdalu arba duoti tiesiai gyvūnui į burną. Prieš suduodant suplakti.

Papildoma informacija

Paskirtis

Kepenims

Gamintojas

Vet Expert

Produkto forma

Skystis