Synoquin EFA Growth Puppy N60

25,90

Palaiko augančių šuniukų sveikus sąnarius. Pašaro papildas šuniukams nuo 3 mėnesių amžiaus.

Liko 1

Aprašymas

Synoquin EFA Growth Puppy augančių šuniukų sąnariams

Kodėl svarbu šuniukams stiprinti sąnarius? Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais šuniukai auga neįtikėtinu greičiu, kai kuriems didesnių veislių šunims prireikia 18 – 24 mėnesių, kad pasiektų suaugusiųjų svorį. Kai Jūsų šuniukas auga, šis spartus augimas daro spaudimą / poveikį jo sąnariams.

Be to, kai kurių veislių šunys yra linkę turėti sąnarių problemų – klubo ar alkūnės displaziją (kai sąnarys yra nenormalios formos), o tai padidina tikimybę vyresniame amžiuje turėti sąnarių problemų. Didesnių veislių šunims tikimybė susirgti sąnarių problemomis yra ypač didelė.

Sąnariniuose papilduose esančios įvairios sudėtinės dalys suteikia statybinių medžiagų, leidžiančių palaikyti ir užtikrinti sveikų sąnarių vystymąsi t.y. išlaikyti sveikos kremzlės ir sąnarinio skysčio struktūrą ir funkciją. Geriausias būdas apsisaugoti nuo sąnarių problemų ateityje – pradėti rūpintis ankstyvame amžiuje.

Trys esminiai veiksniai turi įtakos šunų sąnarių sveikatai:

  • genetika,
  • mankšta,
  • mityba.

Todėl labai svarbu šuniuką įsigyti iš atsakingo veisėjo, kuris tinkamai rūpinasi šuniuko mankšta ir mityba, reikalinga sveikų sąnarių formavimuisi. Įtraukę SYNOQUIN GROWTH į savo šuniuko kasdieninę mitybą, būsite tikri, kad aprūpinate visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis, reikalingomis Jūsų šuniukui, kad augant jo sąnariai būtų stiprūs ir sveiki.

SYNOQUIN GROWTH yra kliniškai įrodyta formulė, kuria plačiai pasitikima visame pasaulyje, todėl ji tinkamiausia norint palaikyti sveikus augančių šuniukų sąnarius.

Pakuotė: dėžutėje N60 skoninių tablečių blisteriais.

Naudojimas

Dvi tabletės per dieną (viena – ryte, viena – vakare). Tabletę suduoti su maistu. Nemažinkite rekomenduojamos paros suvartojimo dozės, nebent taip patarė Jūsų veterinarijos gydytojas.

Papildoma informacija

Paskirtis

Sąnariams ir kaulams

Amžiaus tarpsnis

augantiems, Jauniems

Produkto forma

Tabletės