„Dehinel” Plus XL Tabletės Dideliems Šunims

2,6016,94

Dehinel Plus XL tabletės dideliems šunims nuo kirminų.

Suaugusiems šunims gydyti, esant mišriai infestacijai šiomis apvaliosiomis ir plokščiosiomis kirmėlėmis.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

SUDĖTIS:
Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų:  prazikvantelio 175 mg, pirantelio embonato 504 mg, febantelio 525 mg.

KONTRAINDIKACIJOS:
Negalima naudoti kartu su piperazino dariniais. Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. Negalima naudoti didesnės nei nurodyta dozės gydant šuningas kales.

NAUDOJIMAS:
Tabletę reikia sušerti. Rekomenduotinos dozės yra 15 mg/kg kūno svorio febantelio, 14,4 mg/kg kūno svorio pirantelio ir 5 mg/kg kūno svorio prazikvantelio. Tokios dozės atitinka 1 tabletę 35 kg kūno svorio. Užtikrinant dozavimo tikslumą, tabletes galima dalyti į dvi dalis. Tabletę (-es) galima sušerti šuniui tiesiogiai arba paslėptą (-as) ėdale. Su ėdimu susijusių apribojimų prieš vaisto naudojimą ar po jo nėra. Norint užtikrinti, kad būtų sušerta tinkama vaisto dozė, šunį reikia kiek įmanoma tiksliau pasverti. Toxocara kontrolei laktacijos metu kalėms vaistą reikia duoti praėjus 2 savaitėms po atsivedimo ir toliau kas 2 savaites iki nujunkymo. Jeigu yra sunki infestacija apvaliosiomis kirmėlėmis, kartotinę dozę reikia naudoti po 14 dienų. Įprastinei kontrolei kas 3 mėnesius rekomenduotina naudoti vienkartinę dozę.

ŠALUTINIS POVEIKIS:
Šunys vaistą toleruoja gerai. Saugumo tyrimais nustatyta, kad iki penkių kartų didesnės už rekomenduotinas dozės kartais sukėlė vėmimą.