„Biopet” šampūnas šunims su chlorheksidinu 200ml.

5,06

Šampūnas kruopščiai pašalina šuns kailio nešvarumus ir purvą, aktyvūs ingredientai turi antigrybelinį, antibakterinį ir dezinfekuojamąjį poveikį. Nesukelia odos niežulio ir alergijos.

Kategorija:

SUDEDAMOSIOS DALYS:

chlorheksidino digliukonatas, alavijų ekstraktas, hamamelio ekstraktas, arbatmedžio eterinis aliejus – tai medžiagos, natūraliai turinčios antigrybelinių, antiseptinių ir antibakterinių savybių ir apsaugančios šuns odą. Šampūno sudėtyje nėra dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

SUDĖTINIŲ DALIŲ VEIKIMAS:

Chlorheksidino digliukonatas – aktyvioji medžiaga, kuri sąveikauja su mikroorganizmo ląstelės membrana, skatina ląstelės irimo ir koaguliacinius procesus, taip sukeldama greitą mikroorganizmo žūtį. Chlorheksidinas pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Jis taip pat slopina grybelio Candida sukibimą su biologiniais ir inertiniais paviršiais.

Alavijų ekstraktas turi daug biologiškai aktyvių komponentų, kurie pasižymi unikaliu, vienas kitą papildančiu ir stiprinančiu poveikiu. Dėl maitinamųjų ir antioksidacinių savybių alavijas apsaugo epitelio audinius, o jei jie pažeisti – skatina gijimą. Natūralus alavijų ekstraktas pasižymi antigrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ramina sudirgusią augintinio odą.

Arbatmedžio eterinis aliejus apsaugo nuo grybelių ir neigiamą poveikį šuns odai turinčių mikroorganizmų. Jis giliai įsiskverbia į odą, ją valo ir dezinfekuoja, nesukeldamas šalutinio poveikio.

Hamamelio ekstraktas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, veikia antiseptiškai ir padeda gydyti nedideles žaizdeles ar pašalina odos sudirgimą.

NAUDOJIMAS (DOZĖS):

Drėgnais delnais reikiamą šampūno kiekį įtrinkite iki putų, jas tolygiai paskirstykite po visą sudrėkintą šuns kailį ir išprauskite. Išskalaukite švariu vandeniu. Jei reikia, kartokite procedūrą su mažesniu šampūno kiekiu. Prausdami saugokite savo augintinio akis ir ausis.

SUDĖTIS:

Vanduo, natrio laureto sulfatas, kokamidopropilo betainas, chlorheksidino diglukonatas, kokamidas Dea, natrio chloridas, glicerolis, arbatmedžio aliejus, alavijo ekstraktas, hamamelio ekstraktas, dinatrio EDTA, citrinos rūgštis, konservantas.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sandariai uždarytą nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Neužšaldyti.