„ProliVet”Vidutinio Dydžio Ir Dideliems Šunims 30 tab

51,99

„ProliVet” yra papildas katėms ir šunims, padedantis palaikyti kepenų funkciją. Sutrikus kepenų veiklai, idealiu atveju reikėtų atkreipti dėmesį į problemos priežastį. Tačiau dažnai gali būti sunku nustatyti tikslią sutrikimo priežastį, todėl norint palengvinti klinikinius gyvūno požymius ir pagerinti jo būklę, būtina atkurti normalią kepenų funkciją.

Pakuotė: 30 tab.

„ProliVet” vidutinio dydžio ir dideliems šunims,30 tablečių

  • S-adenozilmetioninas (taip pat žinomas kaip SAMe) yra molekulė, randama kiekvienoje kūno ląstelėje. SAMe yra ypač svarbus kepenų ląstelėse, nes iš ten jis gali teigiamai paveikti viso organizmo metabolizmą. SAMe vaidina vaidmenį formuojant glutationą, svarbiausią gynybos mechanizmą nuo oksidacinio streso, nes jis padeda detoksikuoti kenksmingas molekules, paversdamas jas tirpiomis ir taip palengvindamas jų išskyrimą. Glutationas apsaugo kepenų ląsteles nuo ląstelių nykimo ir mirties (apoptozės). Pažeidus kepenis, SAMe sintetazės fermentų aktyvumas sumažėja, todėl kaupiasi metioninas ir mažėja SAMe lygis. Dėl šio sumažėjimo susintetinama mažiau glutationo, dėl kurio sutrinka kepenų funkcija, galinti paveikti viso organizmo medžiagų apykaitą.
  • Silibininas yra gausiausias ir aktyviausias silimarino komponentas – ekstraktas iš margainių (Silybum marianum) sėklų. Silibininas neutralizuoja laisvuosius radikalus taip apsaugodamas kepenų ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų. Jis taip pat slopina toksinų sukibimą, taip pat leukotrienų, kurie dalyvauja uždegiminiame atsake, gamybą. Fosfatidilcholinas yra pagrindinis cholino pirmtakas / metabolitas ir pagrindinė lipoproteinų sudedamoji dalis kraujyje ir ląstelių membranose. Tai taip pat yra pagrindinis tulžies komponentas ir jis vaidina pagrindinį vaidmenį transformuojant mitochondrijų energiją ir pašalinant ląstelių apykaitos atliekas.

INDIKACIJOS

Pašaro papildas vidutinio dydžio ir dideliems šunims skirtas palaikyti kepenų veiklą.

SUDĖTIS

Kiekvienoje Prolivet® 200 tabletėje vidutinio dydžio ir dideliems šunims yra Oxomet® – produktas, gautas fermentuojant S.cerevisiae, kuriame yra daug S-adenosilmetionino – 842,31 mg (200 mg S-Adenosilmetionino); Vitaminas E (alfa tokoferolis 50%, 1b307) – 105,31 mg; Siliphos® (Silybum Marianum(tikrasis margainis),fosfatidilcholinas (lecitinas)) – 168 mg.

DOZAVIMAS

Viena tabletė kartą dienoje 10 kg gyvūno svoriui. Norint užtikrinti optimalią absorbciją, tabletes reikia duoti bent jau valandą prieš šėrimą, kai gyvūnas yra alkanas. Rekomenduojama naudoti mažiausiai 30 dienų. Prieš naudojimą ir/ar norint pratęsti naudojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos specialistu. Įspėjimai. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Švarus geriamas vanduo gyvūnui visada turi būti prieinamas.

Papildoma informacija

Paskirtis

Kepenims

Gamintojas

Bioiberica

Šuns dydis/veislė

Didelių veislių, Vidutinių veislių

Produkto forma

Tabletės