Gimcat Cat Milk In Powder 200g

10,19

Gimcat Cat Milk buvo pagamintas pagal natūralaus motinos pieno modelį. Dėl tipiškos sudėties Gimcat Cat Milk tinka:

  • Auginti neturintiems motinos kačiukams
  • Kaip papildomą pašarą kačiukams
  • Kaip papildomą pašarą nėščioms ir maitinančioms katėms
  • Senoms ir silpnoms katėms – imuninės sistemos palaikymui
  • Kačiukams (ypač pereinant prie kieto maisto)
Produkto kodas: 01GIC2102 Kategorijos: , ,

Pieno milteliai kačiukams

Gimcat Cat Milk sudėtyje yra taurino, kuris yra būtinas regėjimui ir sveikai širdžiai. Sudėtyje esantys gyvūninės kilmės baltymai ir riebalų komponentai yra pritaikyti prie specialių kačiuko skrandžio poreikių. Be to, Gimcat Cat Milk sudėtyje yra natūralios arachidono rūgšties, kuri yra būtina sklandžiam odos ir kailio vystymuisi, ir padidina kailio blizgesį. Be įprastų maistinių skaidulų, Gimcat Cat Milk taip pat yra laktozės darinio, kuriame yra didelis TGOS (TransGalaktoOligoSacharidų) kiekis su pienu. Dietinės skaidulos yra svarbios žarnyno florai.

SUDĖTIS: Pienas ir pieno produktai (65,5%), aliejai ir riebalai, cukrūs, augalinės kilmės produktai, mineralai, laktozės dariniai su TGOS (1%).

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: 35% baltymų,28% riebalų,6,2% pelenų,0,1% ląstelienos,3,5% drėgmės,0,9% kalcio,0,5% fosforo.

ŠĖRIMO REKOMENDACIJOS: Gimcat Cat Milk pienas sumaišomas su šiek tiek karšto, ne verdančio vandens. Tada lėtai įpilkite likusį vandenį, intensyviai maišydami. Maitinkite atvėsus pienui iki kūno temperatūros. Higiena yra nepaprastai svarbi! Kiekvieną kartą gaminkite šviežią. Vienas matavimo šaukštas atitinka 5 gramus katės pieno miltelių.