„Eukanuba“ Cat Adult Sterilised / Weight Control Chicken

5,3254,87

Pagrindiniai Privalumai: padeda išlaikyti sveikus dantis. Su prebiotikais ir skaidulomis skatina virškinimo sveikatą. Su dideliu kiekiu gyvūninių baltymų padeda užsiauginti ir išlaikyti liesus raumenis. Su žuvų taukais ir optimaliu omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykiu padeda išlaikyti sveiką odą ir spindintį kailį. Sukurtas padėti palaikyti sveikus šlapimo takus. Su antioksidantais padeda sustiprinti natūralią organizmo apsaugą.

Išvalyti

Sausas pašaras suaugusioms sterilizuotoms katėms / svorio kontrolei su vištiena

Eukanuba sterilizuotų / svorio kontrolei kačių pašare gausu vištienos, jis yra visavertis ir subalansuotas suteikti visą mitybą, kurios reikia jūsų suaugusiai katei. Šis pašaras yra specialiai pritaikytas patenkinti kačių, linkusių priaugti svorio, poreikius.

Su mažesniu kiekiu riebalų, taip pat su L-karnitinu, šis pašaras padeda katei deginti riebalus ir kontroliuoti bei išlaikyti mažesnį svorį. Pašare yra kalcio ir kitų svarbių mineralinių medžiagų, kurios padeda išlaikyti stiprius kaulus ir sveikus dantis.

Antioksidantas, vitaminas E, palaiko natūralios organizmo apsaugos vystymąsi ir padeda palaikyti imuninę sistemą. Eukanuba Top Condition pašare yra cukrinių runkelių minkštimo, kad padėtų veiksmingai įsisavinti maisto medžiagas, ir Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių, kad padėtų odai ir kailiui išlikti sveikiems.

SUDĖTIS: Džiovinta vištiena ir kalakutiena (38%), (vištiena 22%; natūralus taurino šaltinis), kukurūzai, kukurūzų kruopos, sorgas, gyvūninės kilmės riebalai, džiovintas kiaušinis, džiovintas cukrinių runkelių minkštimas (2,8%), hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, fruktooligosacharidai (0,68%), džiovintos alaus mielės, kalio chloridas, žuvų taukai (0,43%), kalcio karbonatas, natrio chloridas.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:

INGREDIENT PROCENTAI
Baltymai 33%
Riebalų kiekis 12,75%
Omega-6 riebalų rūgštys 2,45%
Omega-3 riebalų rūgštys 0,33%
Žali pelenai 7,2%
Neapdorotos skaidulos 1,7%
Kalcis 1,05%
Fosforas 0,95%
Magnis 0,095%

 

PRIEDAI:  Vitamin A (54547 IU/kg), Vitamin Dз (1398 IU/kg), Vitamin E (223 mg/kg), L-carnitine (100mg/kg).

RŪGŠTINGUMĄ REGULIUOJANČIOS MEDŽIAGOS: Sodium Bisulphate (0.99%).

MIKROELEMENTAI: Zinc Oxide (220 mg/kg), Manganous Sulphate Monohydrate (133mg/kg), Cupric Sulphate Pentahydrate (37 mg/kg), Potassium Iodide (1.6 mg/kg).

SVORIS ŠĖRIMO NORMA (GRAMŲ PER PARĄ)
2kg 25-40g
4kg 50-70g
6kg 75-110g
8kg 105-145g
10kg 130-180g

Katei visada padėkite daug šviežio vandens atsigerti. Pradėję šerti Eukanuba, pamažu pripratinkite per 4 dienas. Rekomenduojame šerti savo katę du kartus per dieną. Padalykite nurodytą lentelėje dienos pašaro kiekį į 2 porcijas. Jūsų katė gali ėsti daugiau ar mažiau, ir tai priklauso nuo jos amžiaus, temperamento ir aktyvumo.