„Eukanuba“ Cat Adult Healthy Digestion Lamb 4kg

32,89

Pagrindiniai privalumai: padeda išlaikyti sveikus dantis. Su prebiotikais ir skaidulomis skatina virškinimo sveikatą. Su dideliu kiekiu gyvūninių baltymų padeda užsiauginti ir išlaikyti liesus raumenis. Su žuvų taukais ir optimaliu omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykiu padeda išlaikyti sveiką odą ir spindintį kailį. Sukurtas padėti palaikyti sveikus šlapimo takus. Su antioksidantais padeda sustiprinti natūralią organizmo apsaugą.

Produkto kodas: 01A3B0303 Kategorijos: , ,

Suaugusių kačių sausas ėdalas jautriam virškinimui su ėriena

Eukanuba sausame kačių pašare sveikam virškinimui gausu ėrienos, jis yra visavertis ir subalansuotas suteikti visą mitybą, kurios reikia jūsų suaugusiai katei. Su lengvai virškinamomis sudedamosiomis dalimis, todėl suteikia komforto katėms su jautriu skrandžiu.

Pašaro sudėtyje yra didelis gyvūninės kilmės baltymų kiekis liesiems raumenims palaikyti ir mažai magnio, padėti palaikyti šlapimo takų sveikatą. Pašare yra kalcio ir kitų svarbių mineralinių medžiagų, kurios padeda išlaikyti stiprius kaulus ir sveikus dantis.

Antioksidantas, vitaminas E, palaiko natūralios organizmo apsaugos vystymąsi ir padeda palaikyti imuninę sistemą. Eukanuba Top Condition pašare yra cukrinių runkelių minkštimo, žarnyno sveikatai paremti, ir Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių, kad padėtų odai ir kailiui išlikti sveikiems.

SUDĖTIS: Džiovinta vištiena ir kalakutiena, (natūralus taurino šaltinis), ėriena (14 %), ryžiai (14 %), kukurūzų kruopos, gyvūninės kilmės riebalai, džiovintas cukrinių runkelių minkštimas (2,7%), džiovintas visas kiaušinis, žuvų miltai, hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, fruktooligosacharidai (0,6%), kalio chloridas, džiovintos alaus mielės, žuvų taukai (0,27%), kalcio karbonatas.

SVORIS ŠĖRIMO NORMA (GRAMŲ PER PARĄ)
2kg 25-35g
4kg 50-70g
6kg 75-105g
8kg 100-140g
10kg 125-170g

Katei visada padėkite daug šviežio vandens atsigerti. Pradėję šerti Eukanuba , pamažu pripratinkite per 4 dienas. Rekomenduojame šerti savo katę du kartus per dieną. Padalykite nurodytą lentelėje dienos pašaro kiekį į 2 porcijas. Jūsų katė gali ėsti daugiau ar mažiau, ir tai priklauso nuo jos amžiaus, temperamento ir aktyvumo.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:

SUDEDAMOJI DALIS PROCENTAI
Baltymai 35%
Riebalų kiekis 21,75%
Omega-6 riebalų rūgštys 3,49%
Omega-3 riebalų rūgštys 0,53%
Žali pelenai 7,3%
Neapdorotos skaidulos 1,1%
Kalcis 1,1%
Fosforas 1%
Magnis 0,08%

PRIEDAI: Vitaminas A (56846TV/kg), Vitaminas Dз (1456TV/kg), Vitaminas E (233mg/kg).

RŪGŠTINGUMĄ REGULIUOJANČIOS MEDŽIAGOS: Natrio bisulfatas (0,92%).

MIKROELEMENTAI: Vario sulfatas pentahidratas (33 mg/kg), Cinko oksidas (196 mg/kg), Mangano sulfatas monohidratas (118 mg/kg), Kalio jodidas (1,4 mg/kg), Natrio bisulfatas (0,92mg/kg).