„Eukanuba“ Cat Adult Hairball Control Chicken

7,9144,49

Eukanuba kačių maiste plaukų kamuoliukų kontrolei gausu vištienos, jis yra visavertis ir subalansuotas suteikti visą mitybą, kurios reikia jūsų suaugusiai katei. Šis kačių maistas yra specialiai pritaikytas patenkinti kačių, linkusių į plaukų kamuoliukus, poreikius. Su didesniu kiekiu virškinamųjų skaidulų*, vadinamų runkelių minkštimu, šis pašaras padeda jūsų katei pašalinti plaukų kamuoliukus ir palaikyti gerą virškinimo sveikatą.

Pagrindiniai privalumai:

  • Padeda išlaikyti sveikus dantis.
  • Su prebiotikais ir skaidulomis skatina virškinimo sveikatą.
  • Su dideliu kiekiu gyvūninių baltymų padeda užsiauginti ir išlaikyti liesus raumenis.
  • Su žuvų taukais ir optimaliu omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykiu padeda išlaikyti sveiką odą ir spindintį kailį.
  • Sukurtas padėti palaikyti sveikus šlapimo takus.
  • Su antioksidantais padeda sustiprinti natūralią organizmo apsaugą.
Išvalyti

Cat Adult Hairball Control Chicken

Eukanuba kačių pašare plaukų kamuoliukų kontrolei gausu vištienos, jis yra visavertis ir subalansuotas suteikti visą mitybą, kurios reikia jūsų suaugusiai katei. Šis pašaras yra specialiai pritaikytas patenkinti kačių, linkusių į plaukų kamuoliukus, poreikius. Su didesniu kiekiu virškinamųjų skaidulų*, vadinamų runkelių minkštimu, šis pašaras padeda jūsų katei pašalinti plaukų kamuoliukus ir palaikyti gerą virškinimo sveikatą.

Pašare yra kalcio ir kitų svarbių mineralinių medžiagų, kurios padeda išlaikyti stiprius kaulus ir sveikus dantis.Antioksidantas, vitaminas E, palaiko natūralios organizmo apsaugos vystymąsi ir padeda palaikyti imuninę sistemą. Eukanuba kačių pašare plaukų kamuoliukų kontrolei yra Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių, kad padėtų odai ir kailiui išlikti sveikiems.

SUDĖTIS: Džiovinta vištiena ir kalakutiena (45%), (vištiena 27%; natūralus taurino šaltinis), kukurūzų kruopos, gyvūninės kilmės riebalai, džiovintų cukrinių runkelių minkštimas (6,6%), džiovintas kiaušinis, ryžiai, hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, fruktooligosacharidai (0,7%), kalio chloridas, žuvų taukai (0,43%), džiovintos alaus mielės, kalcio karbonatas.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:

SUDEDAMOJI DALIS PROCENTAI
Baltymai 35%
Riebalų kiekis 21,75%
Omega-6 riebalų rūgštys 4,15%
Omega-3 riebalų rūgštys 0,57%
Žali pelenai 7,3%
Neapdorotos skaidulos 4,6%
Kalcis 1,15%
Fosforas 0,95%
Magnis 0,08%

.

PRIEDAI: Vitaminas A: 56096TV/kg, Vitaminas E: 230mg/kg, Vitaminas D₃: 1437TV/kg.Rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: Natrio bisulfatas (1,0%)

MIKROELEMENTAI: Cinko oksidas (200 mg/kg), Mangano sulfatas monohidratas (121 mg/kg), Vario sulfatas pentahidratas (34 mg/kg), Kalio jodidas (1,5 mg/kg)

SVORIS ŠĖRIMO NORMA (GRAMŲ PER PARĄ)
2kg 25-40g
4kg 50-70g
6kg 75-110g
8kg 105-145g
10kg 130-180g

Katei visada padėkite daug šviežio vandens atsigerti. Pradėję šerti EUKANUBA, pamažu pripratinkite per 4 dienas. Rekomenduojame šerti savo katę du kartus per dieną. Padalykite nurodytą lentelėje dienos pašaro kiekį į 2 porcijas. Jūsų katė gali ėsti daugiau ar mažiau, ir tai priklauso nuo jos amžiaus, temperamento ir aktyvumo.