Akcija!

„Desecto” purškalas atbaidyti vabzdžius 200ml

12,04

„Desecto” natūralus ir euderminis purškalas šunims ir katėms, pagamintas augalinės kilmės eterinių aliejų pagrindu, kurio kvapas specialiai sukurtas atbaidyti vabzdžius ir kenkėjus. „Desecto” veikia minkštinančiai ir apsaugo nuo vabzdžių, dėl sudėtyje esančio pantenolio, kuris veikia drėkinamai ir raminamai.

Desecto natūralus ir euderminis purškalas nuo uodų, vabzdžių šunims ir katėms

SUDĖTIS

Sudėtyje yra raudonųjų čiobrelių ir pelargonijų aliejų, kurie suteikia naują, bet intensyvų kvapą, specialiai sukurtą atbaidyti vabzdžius ir kenkėjus, padedant pašalinti juos neišsausinant gyvūno kailio ir nedirginant odos. Vitaminas E palaiko fiziologines odos ir plaukų barjero savybes. Produktas nėra riebus, purškale nėra dujų, alkoholio ar cheminių repelentų.

Nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, emolientai, kvapikliai, D-pantenolis, konservantas (DMDM hidantoinas), koformuliantai, citronelolis, geraniolis, linalolis, limonenas, farnesolis.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prieš naudojimą papurtyti. Kai reikia purkšti ant gyvūno kailio, naudojant specialų dozatorių. Vengti sąlyčio su akimis ir burna. Ilgesniam poveikiui pasiekti, pakartoti apipurškimą po kelių valandų. EUH208: sudėtyje yra citronelolio, citronelos aliejaus, geraniolio, eukalipto. Gali sukelti alerginę reakciją.

Įspėjimas:

  • Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
  • Vengti sąlyčio su akimis.
  • Išoriniam naudojimui.
  • Tik veterinariniam naudojimui.