„Canina” Rinderblutpulver

19,30

Sveikstantys, sergantys šunys ir katės ar daug streso patiriantys gyvūnai (sportuojantys, apsauginiai, medžiokliniai ar veisiami gyvūnai) gauna itin didelę naudą iš šio papildo, nes geriną jų jėgą, ištvermę ir visą bendrą savijautą.

Pakuotė: 225g.

„Canina” Rinderblutpulver papildai šunims ir katėms

Canina® BOVINE BLOOD POWDER (galvijų kraujo milteliai) papildai šunims ir katėms. Tai vertingas raudonųjų kraujo pigmentų (hemoglobino) donoras, kurio pagrindinis atomas yra geležis, pernešantis deguonį kraujyje.

Kiti papildomi naturalūs mineralai esantis sudėtyje: kalcis, fosforas, natris, kalis, magnis, varis, manganas ir cinkas. Buivolų kraujyje taip pat gausu baltymų susidedančių iš amino rūgščių, kurie reikalingi ląstelių genetinėms medžiagoms formuotis.

Duoti Canina® BOVINE BLOOD POWDER gyvūnams kartu su maistu yra ypač rekomenduotina, kadangi žalioje mėsoje esama nedaug kraujo. Dėl didelio natūralių baltymo kiekio CANINA® skatina raumenų augimą, kartu palaikant ir harmoningą gyvūno kūno formą.

Maitinimo normos gyvūnui per dieną:

0,3 g vienam kilogramui, max 12g. Neviršykite 12 g normos per dieną. Naudokite 6 savaites kartu su maistu kaip vaistą. Kasdienis naudojimas kartu su B.A.R.F. maitinimiu.

CANINA® BOVINE BLOOD POWDER reikia sudrėkinti šviežiu, šiltu vandeniu ir sumaišytu su kasdieniu maistu. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Naudoti švarų ir sausą šaukštą.

Sudėtis

džiovintas buivolų kraujas

Sudėties analizė: baltymai 92%, drėgmė 8%