„JT Calci Vit” Pharma 60 tab.

12,22

„JT Calci Vit” Pharma – ėdalo papildas šunims ir katėms. Padeda kompensuoti kalcio trūkumą nėštumo metu ir po jo, taip pat laktacijos periodu; Jauniems šunims ir mažiems šuniukams padeda raumenų sistemos vystymuisi, stiprina kaulus, užtikrina sausgyslių lankstumą bei gerą raumenų veiklą.

„JT Calci Vit” Pharma papildai šunims ir katėms, sąnariams ir kaulams stiprinti

Subalansuotas kalcis ir fosfatas dikalcio fosfato pavidalu kartu su vitaminu Dlengvai absorbuojamas žarnyne bei inkstuose. Sudėtyje esantis magnis skirtas geram raumenų ir kaulų matricos funkcionalumui palaikyti. A ir E vitaminai – svarbūs antioksidantai, apsaugantys nuo laisvųjų radikalų poveikio. Padeda išlaikyti kalcio balansą nėštumo metu ir po jo, taip pat laktacijos periodu. Jauniems šunims ir mažiems šuniukams padeda raumenų sistemos vystymuisi, stiprina kaulus, užtikrina sausgyslių lankstumą bei gerą raumenų veiklą.

DOZAVIMAS:

Sušerti per burną:
šunims – 1 tabletė skiriama 10 kg kūno svorio; katėms – iki 5 kg kūno svorio skiriama ½ tabletės.

SUDĖTIS:

Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, todėl yra galimos kvapo ir spalvos variacijos, kurios neturi jokios įtakos produkto kokybei. Dėl naudojimo pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju. Saugokite nuo vaikų.

Kiekvienos tabletės sudėtyje:
Dikalcio fosfatas 700 mg, dekstrozė 30 mg, vitaminas D 3 200 IU, vitaminas A 100 IU, vitaminas E 42 μgr, magnio stearatas 11 mg;

Analitinės sudedamosios dalys ir jų kiekiai:
Žali baltymai 1.02%, aliejai ir žali riebalai: 0.%, žalia ląsteliena 1.30%, žali pelenai 14.23%, kalcis 2.5%.

Emulgatoriai, stabilizatoriai, tirštikliai, geliavimo agentai:
Mikrokristalinė celiuliozė (E460), magnio stearatas (E470b), silikono dioksidas (E551);

Pakuotė:
Dėžutė su 60 plėvele dengtų tablečių;