„BACHUS” Hair & Skin

17,94

Pagalba šunims ir katėms: stiprina odos ir kailio struktūrą ir funkcijas iš vidaus.

Norint išlaikyti sveiką ir gražų gyvūno kailį būtina aprūpinti organizmą jam reikalingais vitaminais, mineralais bei statybiniais komponentais reikalingais odos struktūrai palaikyti ir regeneruoti.

„BACHUS” Hair & Skin papildas šunims ir katėms norint išlaikyti sveiką ir gražų kailį

„BACHUS” Hair & Skin sudėtis apima svarbiausias medžiagas, reikalingas palaikyti optimalią odos struktūrą ir funkciją, palaikyti stiprų ir žvilgantį kailį bei stimuliuoti gyvybiškai svarbių organų veiklą.

PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS GALI PADĖTI:

  • nuraminti odos sudirginimą, niežėjimą;
  • drėkinti odą, mažinti pleiskanų kiekį;
  • apsaugoti organizmą nuo oksidacinio streso;
  • atsinaujinti keratino sluoksniui

„BACHUS” Hair & Skin pašaro papilde esantys vitaminai gyvūno odai bei kailio struktūrai ir funkcijoms pasiekiamas, suderinus tarpusavyje veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, žuvų taukus, mineralus, vitaminus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas.

GALI PADĖTI, ESANT ODOS SUDIRGINIMUI

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad ilgoji ciberžolė turi priešuždegiminių savybių. Taip pat teigiamai veikia augintinio kepenų veiklą ir visą medžiagų apykaitą.
Žuvų taukai, esant odos sudirginimui, gali padėti sumažinti augintinio pleiskanų kiekį, odos sudirgimą, niežėjimą.

INTENSYVIAI DRĖKINA ODĄ

Kolagenas – pagrindinis odos baltymas, suteikiantis jai reikiamą tamprumą ir užtikrinantis drėkinimo sistemos veikimą. Kolagenas atsako už augintinio odos ir kitų audinių elastingumą.
Cinkas – vienas svarbiausių elementų plaukų ir odos darinių formavimuisi, padeda sumažinti vandens nuostolius ir trūkumą, palaiko biologiškai aktyvių medžiagų sintezę. Taip pat stiprina bendrą organizmo atsparumą.

PADEDA LĖTINTI ODOS SENĖJIMĄ

Kininio arbatmedžio lapų ekstraktas (žalioji arbata) – natūralus antioksidantas, mažina oksidacinio streso poveikį, padeda skatinti ląstelių atsinaujinimą.
Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, taip lėtindamas jų senėjimą. Taip pat padeda stiprinti augintinio imunitetą.

PADEDA ATSINAUJINTI KERATINO SLUOKSNIUI

Vitaminas C itin svarbus keratino sluoksnio lipidų formavimuisi. Jis suteikia odai tvirtumo, o kraujo indų sienelėms bei ląstelių membranoms – elastingumo.
Niacinas būtinas keratocitų subrendimui ir augintinio kailio keratino sluoksnio formavimuisi.
Biotinas, nikotinamidas, kiti B grupės vitaminai – svarbūs odos biologinių procesų faktoriai, didinantys polinesočiųjų riebiųjų amino rūgščių ir keramido koncentraciją keratino sluoksnyje. Jie padeda gerinti keratino sluoksnio būklę, skatina jo atsinaujinimą.