„Acana” Adult Small Breed 6kg

34,24

Adult Small Breed visiems suaugusiems mažų veislių šunims nuo 1 metų amžiaus.

Visi šunys yra mėsėdžiai, biologiškai prisitaikę prie mitybos kurioje daug įvairios mėsos ir nedidelis kiekis vaisių ir daržovių.

Štai kodėl ACANA Adult Small Breed sudėtyje ne narvuose užauginta vištiena, laukinė plekšnė ir lizduose padėti kiaušiniai, viskas pristatoma ŠVIEŽIA ir laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos, puikios kokybės ir skonio.

Be grūdų ir greitųjų angliavandenių, pavyzdžiui tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės, ACANA sudėtyje daug mėsos baltymų, jūsų šuns puikiai svekatai ir kondicijai.

Neturime

Acana Adult Small Breed begrūdis maistas šunims

Acana Adult Small breed skirtas mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

SUDĖTIS:
Adult Small Breed pašaro sudėtyje neprilygstamos kokybės įvairiūs vietiniai ingredientai, kurie yra užauginti ir sužvejoti žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, tinkami žmonių vartojimui, ir pristatomi į mūsų apdovanojimus laiminčias virtuves švieži kiekvieną dieną! Šviežia vištiena be kaulų (12%), Dehidratuota vištiena (12%), Dehidratuota kalakutiena (12%), Raudonieji lęšiai, Žalieji žirneliai, field beans, Vištienos riebalai (5%), Šviežios vištienos vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) (4%), Dehidratuota silkė (4%), Švieži kiaušiniai (4%), Šviežia plekšnė be kaulų (4%), Silkių aliejus (2%), Liucerna, Žalieji lęšiai, Geltonieji žirneliai, Žirnių skaidulos, Šviežios vištienos kremzlės (1%), Džiovinti rudieji dumbliai, Šviežias moliūgas, Šviežias kvapnusis moliūgas, Švieži pastarnokai, Švieži lapiniai kopūstai, Švieži špinatai, Švieži garstyčių žalumynai, Žviežios ropės, Šviežios morkos, Švieži raudonieji obuoliai, Šviežios Bartlett kriaušės, Šaltyje išdžiovintos vištienos kepenys, Šaltyje išdžiovintos kalakutienos kepenys, Šviežios spanguolės, Šviežios mėlynės, Trūkažolės šaknys, ciberžolė, margainis, Varnalėšų šaknys, levandos, Svilarožės šaknys, erškėtuogės. Maistiniai priedai: amino rūgščių hidratų cinko chelatai : 100mg. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium

ŠĖRIMO INSTRUKCIJA:
Taip pat kaip jūs, jūsų šuniukas yra unikalus individas su maitinimosi reikalavimais, kurie skiriasi priklausomai nuo aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

Toliau pateiktoje lentelėje pateikiami apytiksliai nurodymai šėrimui, kurie turi būti pritaikyti jūsų šuniuko poreikiams taip, kad palaikyti optimalų svorį ir maksimalią kondiciją. Patariame stebėti jūsų šuniukų svorį ir koreguoti pašaro kiekį. Rekomenduojame šerti du kartus per dieną ir visada pasirūpinti, kad būtų šviežio, švaraus vandens.

acana šerimo instrukcija

Naudoti standartinį 250ml/120g matavimo indelį. Patiekti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Reguliariai lankykitės pas veterinarijos gydytoją. Norint ilgiau išlaikyti pašarą šviežią, rekomenduojame laikyti sandariame maiše, vėsioje ir sausoje vietoje.

KALORIJŲ PASISKIRSTYMAS
Lyginant su įprastiniais pašarais, ACANA turi daugiau kalorijų iš baltymų ir riebalų bei mažiau kalorijų iš angliavandenių, tai mažina nutukimo riziką ir palaiko gerą jūsų šuniuko sveikatos būklę ir vystymąsi.

Apykaitinė energija 3510 kcal/kg (421 kcal 250ml/ 120g puodelyje), su 31% energijos iš baltymų, 28% iš vaisių ir daržovių, ir 41% iš riebalų.